Procedury przeciwepidemiczne

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi procedurami obowiązującymi od 1 września 2021r.:                                                                                                                                        Załącznik nr 1 (PDF) – Procedura bezpieczeństwa                                                        Załącznik nr 2 (PDF) – Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia zakażenia koronawirusem i zachorowania na COVID-19

WAŻNE INFORMACJE:
1. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi i możliwościami organizacyjnymi naszego przedszkola, w grupie przedszkolnej będzie mogło znajdować się maksymalnie 25 dzieci. Zatem 1 września 2021 r. do przedszkola mogą przybyć wszystkie dzieci przyjęte na rok szkolny 2021/2022.
2. Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 8.30.
3. Dzieci nie przynoszą ze sobą żadnych zabawek i niepotrzebnych przedmiotów. Na terenie przedszkola obowiązuje zakaz pozostawiania rowerków, hulajnóg, itp. sprzętu.
4. Rodzice przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego w stosunku do pracowników przedszkola oraz innych rodziców i dzieci.
5. W przedsionku przedszkola, wyznaczony pracownik będzie „przejmować” dzieci od rodziców.
Wyjątek stanowić będą nowoprzyjęte przedszkolaki, z uwagi na konieczność ułatwienia im adaptacji w nowym dla nich środowisku. Maluszek będzie mógł wejść z rodzicem do szatni przedszkolnej, z zachowaniem zasady: 1 rodzic z dzieckiem w odległości 2 m. od kolejnego rodzica z dzieckiem.

6. Wszystkich Rodziców obowiązuje osłona ust i nosa oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku.