Bip

bip logo


Breadcrumbs


KONTAKT


 

Helenka Radka , Julia Słowikowska i Wiktoria Zaborna zdobyły I miejsce w  konkursie ekologicznym pod hasłem  "Chroń naturę - nic wielkiego, zrób dla Ziemi coś dobrego", organizowanym pod patronatem Marszłka Województwa Mazowieckiego. Wykonały pracę plastyczną , która zawierała działania podejmowane przez dzieci na rzecz ochrony środowiska (segregacja odpadów, sadzenie roślin zielonych, dokarmianie zwierząt itp.) Do konkursu przystąpiło 210 przedszkoli z całego województwa, ale to nam udało się wywalczyć piewrszą nagrodę.Nagrodzone dziewczynki dostały w prezencie hulajnogi, natomiast do przedszkola trafił oczyszczacz powietrza. Gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów.

  • DSC_9697
  • DSC_9702
  • DSC_9703
  • DSC_9706
  • DSC_9707
  • DSC_9714
  • DSC_9715
  • DSC_9721

Simple Image Gallery Extended