Bip

bip logo


Breadcrumbs


KONTAKT


29 maja 2019 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Rodziny.

Wydarzenie to ma szczególny charakter, ponieważ wzmacnia emocjonalnie więzi rodzinne, a przede wszystkim uczy szacunku, miłości i przywiązania, integruje ze sobą również wszystkie rodziny.

Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie w swoich grupach do występów artystycznych, którymi chciały wyrazić rodzicom swoją ogromną miłość i wdzięczność za ich trud, oddanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienną opiekę i wychowanie ich. Były piękne piosenki o rodzicach oraz tańce. Dzieci do życzeń dołączyły też drobne prezenty. 

Całą uroczystość uświetnił rodzinny piknik integracyjny planowany w ogrodzie przedszkolnym, ale ze względu na kapryśną pogodę przeniesiony do hali sportowej. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci w postaci dmuchanych zjeżdżalni, można było również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gościem specjalnym - Myszką Miki oraz obejrzeć wozy policyjne i strażackie. W przerwach między zabawami wszyscy mogli poczęstować się kiełbaską z grilla, pysznym bigosem oraz oczywiście tortem. Przedszkole bardzo dziękuje wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uświetnienia naszej imprezy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, miłą atmosferę oraz zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.