Bip

bip logo


Breadcrumbs


KONTAKT


5 czerwca dzieci ze wszystkich grup gromadziły się na placu przedszkolnym już od godz. 9:00. Wraz z nauczycielami dekorowały plac przedszkolny do zabaw na powietrzu, które towarzyszyły uroczystym obchodom Dnia Dziecka w naszym przedszkolu.
 Kolorowe balony w różnych kształtach czekały na przychodzące dzieci. Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca. Dzieci miały możliwość realizowania swojego talentu muzycznego na placu przedszkolnym przy dużej publiczności przedszkolnej.
Od samego rana  wszystkie przedszkolaki bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, trampolinach  oraz w basenie z kolorowymi kulkami. 
Dla tych którym zbrakło sił (i nie tylko) były kiełbaski z grilla oraz słodki poczęstunek. 
Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.