Po wiosennym wierszowaniu przyszedł czas na śpiewanie. W piątek 12 maja nasze przedszkolaki z grupy 6-latków wraz ze swoją wychowawczynią p. Beatą Siemiątkowską wybrały się do Bieżunia na Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Bieżuńskie nutki". Na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bieżuniu zaprezentowali się mali artyści  z  sześciu placówek z terenu powiatu żuromińskiego. Nasze przedszkole reprezentowali Paweł Gesek, Zosia Mendowska i Maja Kubkowska. Dzieci zaśpiewały dwie piosenki "Krasnoludki" oraz "Kolega z przedszkola". Oprócz gromkich braw przedszkolaki otrzymały za występy dyplomy, kubki oraz słodycze. A to wszystko z rąk burmistrza Bieżunia Andrzeja Szymańskiego, który patronował całej imprezie. Naszym 6-latkom dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego przedszkola.

• DSCN3183
  • DSCN3185